Divadelní představení: LOTRANDO A ZUBEJDA

V sobotu 26. října od 15 hodin zveme všechny děti a jejich rodiče na muzikálovou pohádku Lotrando a Zubejda. Pohádka je určena pro děti od 3 do 12 let, délka představení cca 1 hodina. Pohádka je přepsaná podle filmové předlohy Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře do divadelního scénáře. Díky jejich podpoře můžete očekávat v pohádce známé krásné písně, které pohádku provází. Vstupné 50 Kč / dospělá osoba, 30 Kč / děti od 3 let. Účinkuje Divadlo Pegas s. r. o. Pořádá město Slavonice.
Nově připravovaná muzikálová pohádka Lotrando a Zubejda je určená pro děti od tří do dvanácti let.
Pohádka je přepsaná podle filmové předlohy Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře do divadelního scénáře. Díky jejich podpoře můžete očekávat v pohádce známé krásné písně, které pohádku provází.
Smyslem pohádky je ukázat dětem, že dobro je vždy silnější než zlo. Také pomoci dětem ukázat správný směr, jak býti dobrým a slušným člověkem.

Hlavní role představí muzikálová herečka Nikola Ďuricová, známá rolí Popelky muzikálu Tři oříšky pro Popelku Filipa Renče, dále Jiří Krejčí český herec a především dabér filmových a seriálových pohádek a další.


REŽIE: Dana Bartůňková
DIVADELNÍ ÚPRAVA: Radovan Snítil
DRAMATURGIE: Natalie Venturová
SCÉNOGRAFIE: Jiří Sequens ml.
REŽIE MUZIKY: Radim Linhart
CHOREOGRAFIE: Andrea Trnková
KOSTÝMY: Denisa Blažková
Adresa
Divadelní představení: LOTRANDO A ZUBEJDA

Slavonice

+420 384 493 320
+420 720 280 183
i@slavonice-mesto.cz


Dnes zavřeno