U Dřevaře

Nově vzniklý rekreační objekt u břehu rybníka a lesa s celoročním provozem poskytuje ubytování v parku Česká Kanada. Chalupa disponuje 3 podkrovními apartmány s vlastními koupelnami a kuchyňkami, TV, hifi. Celková kapacita chalupy je 12 lůžek. Apartmány mají dřevěné podlahy i stropní obložení, koupelnové obklady jsou též voleny v přírodním motivu a to vše spolu s prvky dnešního moderního designu - propojení nového a starého stylu - dává apartmánům svůj půvab a útulnost. Máme rádi lehkost a vzdušnost, proto pokoje nejsou přeplněny nadbytečným nábytkem a přehnanou dekorací.

Pro ubytované nabízíme k dispozici rozlehlou zahradu s ohništěm, zasklené venkovní sezení s krbem, dětské pískoviště, hřiště na volejbal, nohejbal a badminton, uzamykatelnou úschovnu kol/lyží, v přízemí objektu nabízíme společnou kuchyni. Děti do 2 let mají ubytování zdarma.

Z apartmánů chalupy je výhled do krajiny parku Česká Kanada. Není hezčího probuzení, než v létě slyšet zpěv ptáků, bzukot pilných včel a z okna se rozhlédnout po rozkvetlých loukách České Kanady.

Další informace


Ráj pro cyklisty i rodinnou dovolenou. Neobjevené místo pro milovníky bílých stop.