Chalupa Na Bidýlku

Chalupa se nachází ve vesnici Otín, která leží 1 km od Jindřichova Hradce. Umožňuje tak dokonale skloubit jak výhody typicky venkovského života spojeného s přírodou, klidem a relaxací, tak lákadel malého města plného restaurací, kaváren, muzeí, historických památek a krásných výhledů na rybník Vajgar. Chalupa má čtvercový půdorys s uzavřeným dvorem, který mají hosté k dispozici. Děti si zde mohou hrát na trávě, rodiče posedět u ranní kávy nebo večerní sklenky vína. Cyklisté zde mohou bezpečně uschovat svá kola a těšit se na výlety po Jindřichohradecku. Doslova za vraty chalupy začíná malebný kraj Česká Kanada, který je známý svou divokou a nespoutanou přírodou.

V chalupě se nachází 2 apartmány. Každý z nich se skládá ze 2 navzájem průchozích ložnic. Každý apartmán poskytuje 5 lůžek (vždy jedna manželská postel a tři samostatné postele). Celková kapacita chalupy (obou apartmánů) je tedy 10 lůžek. Chalupa je ideální variantou pro trávení dovolené dvou rodin či přátel, kteří se znají a budou spolu sdílet společnou kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj.

Další informace


Vybavení: televize, elektrický sporák, lednička, rychlovarná konvice, topinkovač, prostředek na mytí nádobí, cukr, káva, čaj, dětská jídelní židlička, knihy, stolní hry, hračky, líný tenis, badminton, uzavřený dvůr, parkování na zahradě.